Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Новини
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

Днями в Івано-Франківську на базі міського клубу «Дебют» відбулась шахово-шашкова олімпіада обласного комітету Профспілки працівників охорони здоров’я. Участь у змаганнях взяли чотири представника Івано-Франківського національного медичного університету.

Вівторок, 28 березня 2017 16:47

Відбулася Вчена Рада

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

28 березня 2017 року відбулося засідання Вченої Ради Івано-Франківського національного медичного університету, де розглянули такі питання:

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

На кафедрі патофізіології Івано-Франківського національного медичного університету відбувся майстер-клас «Моделювання пересічення сідничного нерва на щурі з ушиванням».

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Днями студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) організували романтичний вечір поезії в центральному корпусі університету.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У четвер, 23 березня, чоловіча студентська збірна команда з волейболу Івано-Франківського національного медичного університету почала виступ на чемпіонаті Івано-Франківська. Наші студенти зіграли матч першого туру.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У п’ятницю, 24 березня, на кафедрі медичної біології і медичної генетики Івано-Франківського національного медичного університету відбувся Майстер-клас на тему «Цитогенетичні методи в медицині та екології».

Рейтинг матеріалу
(19 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті у п’ятницю, 24 березня, відбулося нагородження лауреатів 86 науково-практичної конференції студентів і молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині».

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

У четвер, 23 березня, в спортзалі кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбулась XIII обласна літня універсіада серед студентів вищих навчальних закладів.

Рейтинг матеріалу
(14 голосів)

Нещодавно студенти Івано-Франківського національного медичного університету учасники наукового гуртка побували на фармацевтичному виробництві у Києві.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

У четвер, 23 березня, на кафедрі травматології та ортопедії Івано-Франківського національного медичного університету відбувся майстер-клас «Надання невідкладної допомоги потерпілим з ушкодженнями кінцівок».