Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 38669
Новини
Рейтинг матеріалу
(16 голосів)

22 березня в залі засідань Івано-Франківського національного медичного університету відбулося засідання медико-біологічної комісії осередку Наукового товариства імені Шевченка.

Рейтинг матеріалу
(24 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті у четвер, 23 березня, почала роботу 86 науково-практична конференція студентів і молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині». До Івано-Франківська приїхали понад 100 студентів з різних куточків України. Вони беруть участь у засіданнях 20 секцій.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У середу, 22 березня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед викладачів і працівників Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У вівторок, 21 березня, на кафедрі українознавства і філософії Івано-Франківського національного медичного університету відбулось засідання філософської комісії Двадцять восьмої наукової сесії Наукового товариства імені Шевченка.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

У вівторок, 21 березня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з пінг-понгу серед студентів в рамках III спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

18-літнім підлітком вона пішла добровольцем на війну. Тоді у неї було синє волосся і татуювання на руках. Цікавилась навчанням і розвагами. Коли почались бойові дії, медичної служби на фронті не було. Поступово почали приходити добровольці і зараз 21-річна Яна Зінкевич очолює медичний батальйон «Госпітальєри».

Рейтинг матеріалу
(15 голосів)

У вівторок, 21 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся дистанційний семінар-нарада завідувачів кафедр української мови вищих навчальних закладів та факультетів фармацевтичного і медичного профілю «Змістове наповнення програм та методичне забезпечення навчального процесу з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» та вибіркових мовних дисциплін».

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У понеділок, 20 березня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з волейболу на Кубок Студентського профкому Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(17 голосів)

В Медичному коледжі Івано-Франківського національного медичного університету завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Краща медична сестра» серед студентів випускних курсів спеціальності «Сестринська справа».

Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

Асистент кафедри хірургії № 2 та кардіохірургії Івано-Франківського національного медичного університету, кандидат медичних наук, лікар хірург-проктолог Ігор Садовий був учасником VI загальнопольського симпозіуму «Успіхи в колоректальній хірургії», що відбувався 16-18 березня в місті Сероцьк, Польща.