Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 38669
Новини
Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

21 березня світ відзначає Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Про це захворювання та проблеми, пов’язані з ним, розповідає головний спеціаліст з медичної генетики Департаменту охорони здоров’я ОДА, кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти Надія Фоменко.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

16-17 березня на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології».

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У четвер, 23 березня, в «Pasage Gartenberg» о 19:00 відбудеться грандіозне вокальне шоу — «Голос ІФНМУ», яке організовує Студентський парламент Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

17 березня VI Івано-Франківський стоматологічний форум продовжила Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в сучасній стоматології» 

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У середу, 15 березня, на кафедрі клінічної анатомії та оперативної хірургії Івано-Франківського національного медичного університету відбулося чергове, шосте з початку цього семестру, засідання студентського наукового гуртка, яке проводив асистент кафедри Степан Романюк.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У понеділок, 13 березня, студенти ІІІ курсу фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету провели виховний захід «Збережемо первіоцвіти» з школярами четвертих класів івано-франківської ЗОШ №18.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

В Медичному коледжі Івано-Франківського національного медичного університету відбувається перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Краща медична сестра» серед студентів випускних курсів спеціальності «Сестринська справа».

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

7-9 березня делегація ІФНМУ побувала з офіційним візитом у Карловому університеті (Прага, Чехія). Це вже другий візит представників ректорату до цього відомого у Європі навчального закладу. Результат поїздки - підписання угоди про співпрацю.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У середу, 15 березня, під час засідання обласного методичного об’єднання методистів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, яке відбувалося в Івано-Франківському національному медичному університеті, студенти-медики представили концерт, присвячений українській любовній ліриці.

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

У середу, 15 березня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з армспорту серед студентів в рамках III спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.