Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 38669
Новини
Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У вівторок, 15 березня, на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету відбулося відкрите практичне заняття у студентів ІІІ курсу 24+ групи Медичного коледжу.

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

У Києві відбувається VIII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти 2017». У виставці беруть участь представники освітніх закладів з різних регіонів України, а також 12 закордонних країн, в тому числі США, Швейцарії, Франції.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У четвер, 16 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті в рамках VI Івано-Франківського стоматологічного форуму відкрилась виставка «Медвін: стоматологія».

Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

23-24 березня, в ІФНМУ стартує 86-а науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Інновації в медицині». Традиційно її організатором є Студентське наукове товариство (СНТ). Окрім франківських вихованців, учасниками конференції будуть молоді науковці з Вінниці, Львова, Тернополя, Чернівців, Ужгорода, Дніпропетровська, Запоріжжя та інших міст. Також очікують студентів-іноземців.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У понеділок, 20 березня, у залі засідань Вченої Ради Івано-Франківського національного медичного університету відбудеться зустріч з легендарним українським добровольцем медиком Яною Зінкевич. Початок о 16:00.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

На базі Івано-Франківського національного медичного університету 15 березня відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

У середу, 15 березня, в приміщенні поліклінічного відділення Лисецької центральної районної лікарні урочисто відкрили навчальну кімнату кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У місті Кременець Тернопільської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та ветеранів. У престижних змаганнях взяли участь студент і викладач Івано-Франківського національного медичного університету. Обидва повернулися з перемогою.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

Розмаїття етнічних костюмних барв акторів-аматорів, мікс давнього та сучасного мелосу, актуальні для минулого та теперішнього тексти Шевченка. З таким театральним візаві 14 березня на сцену обласної філармонії до івано-франківців вийшли студенти ІФНМУ.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У п’ятницю, 10 березня, студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської студентської медичної асоціації (EMSA) ділились своїми знаннями на тренінгу з домедичної допомоги із працівниками вело-любителями ПАТ «Прикарпаттяобленерго».