Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63
Новини
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

      Першого вересня в культурно-мистецькому центрі «Бастіон» відбулась урочиста Вчена Рада з нагоди посвяти у студенти Івано-Франківського національного медичного університету. З вітальним словом до першокурсників звернувся ректор, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки й техніки – Микола Михайлович Рожко. Він зазначив, що університет відкриває широку дорогу до нових знань «…Цей навчальний рік стане для вас особливим часом, – нових відкриттів, цікавих знахідок, а також помилок і труднощів. Наше сьогодення – це суцільний виклик, особливо у сфері охорони здоров’я. Наша з вами місія — бути охоронцями життя і здоров’я людини...»

П'ятниця, 31 серпня 2012 16:28

Вітання ректора ІФНМУ

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

 Шановні колеги, дорогі студенти, університетська громадо!

 Щиро вітаю вас із Днем знань!

Насамперед звертаюся до вас, дорогі першокурсники!

Цей навчальний рік стане для вас особливим часом, – нових відкриттів, цікавих знахідок, а також помилок і труднощів.

Наше сьогодення – це суцільний виклик, особливо у сфері охорони здоров’я. Наша з вами місія — бути охоронцями життя і здоров’я людини. Але це ще не все.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

Шановні першокурсники,

викладачі та студенти вищих медичних

та фармацевтичних навчальних закладів України!

Щиро вітаю Вас із прекрасним святом - Днем знань та початком нового навчального року. У цей день відкривається широка дорога у професійне майбутнє для тисяч першокурсників, які обрали найгуманнішу професію медика.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

 Підготовка до навчального року в університеті відбувалась на високому рівні. Проведено ряд ремонтних робіт в корпусах, кафедрах, у роздягальнях кафедр стоматологічного факультету, кафедри дерматології та венерології, бібліотеці й гуртожитках, зокрема в гуртожитку №3 та №4 введено електронну систему перепусток.

Понеділок, 27 серпня 2012 16:10

Посвята першокурсників 2013

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Урочиста посвята першокурсників у студенти

Відбудеться 1 вересня о 9.00 на території культурно-мистецького центру «Бастіон»

Середа, 11 липня 2012 14:22

Брейн-ринг

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

«Люм’єр-ліга» з гри «Що? Де? Коли?», започаткована місяць тому турніром серед представників засобів масової інформації знову зібрала за ігровими столами тих, хто вважає інтелект силою, здатною змінити світ.

На цей раз своїм розумом вирішили помірятись прикарпатські молодіжні лідери, які сформували аж 12 команд. Зокрема, свої команди виставили Обласна молодіжна адміністрація, Івано-Франківський молодіжний міськвиконком, молодіжні адміністрації та громадські молодіжні організації Богородчанського, Рожнятівського, Тисменицького, Городенківського та Тлумацького районів, громадські організації «Пласт», “Positive People”, «Український вектор», «Територія інтелекту», «Європейський вибір», а також Європейська медична студентська організація. Організаторами турніру виступили Івано-Франківський міський клуб «Що? Де? Коли?», президент якого – Володимир Макаров – взяв на себе функції ведучого гри, театр кіно «Люм’єр», в приміщенні якого і відбувалися ігри, та Обласна молодіжна адміністрація.

Понеділок, 09 липня 2012 16:51

Подяка студентам-волонтерам

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

     Адміністрація станції швидкої та невідкладної медичної допомоги висловлює вдячність ректору ІФНМУ професору Рожку М.М. за хорошу організацію роботи студентів-волонтерів в  наданні швидкої та невідкладної медичної допомоги іноземним громадянам на догоспітальному етапі та допомогу в роботі черговим фельдшерам центральної  диспетчерської під час проведення Євро – 2012.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

26 червня 2012 року в приміщені Івано-Франківської обласної філармонії відбулись урочистості з нагоди п’ятдесятої річниці заснування Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Зі сцени медичних працівників цього закладу вітали посадовці, колеги, та друзі, а саме: голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк, голова обласної Івано-Франківської Ради Олександр Сич, начальник головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Микола Олінійчук, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, ректор Івано-Франківскького національного медичного університету

П'ятниця, 15 червня 2012 14:45

День медика

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

Щороку в третю неділю червня громадськість відзначає День медичного працівника. З нагоди свята 15 червня 2012 року в фойє Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка під звуки ансамблю саксофоністів обласної філармонії «Джаз-Класік» відбулась виставка «Хай стелиться Вам доля рушниками», де були представлені вишивки, роботи з бісеру та дерева усіх медичних установ міста та області.

П'ятниця, 15 червня 2012 14:01

Подяка

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

Івано-Франківський молодіжний міськвиконком висловлює подяку Івано-франківському національному медичному університету за підтримку молодіжних проектів в м. Івано-Франківську протягом 2011-2012 навчального року.