Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63
Новини
Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України № 1324 від 18.11.2011 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011-2012 навчальному році» та Положенням про Всеукраїнську студентську олімпіаду з 23.04 по 27.04.2012 року в Івано-Франківському національному медичному університеті проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інфекційні хвороби".

П'ятниця, 11 травня 2012 14:04

Відкрили музей «Руської трійці»

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Учора, 7 травня, Івано-Франківський медичний національний університет подарував рідному містові до його 350-літття музей «Руської трійці».

«Ідея відкриття кімнати-музею виникла не спонтанно, — говорить один із ініціаторів створення музею академік Володимир Качкан. — Щодо наповнення, то тут є окремий стенд про лауреатів премії ім. І. Вагилевича, велика колекція речей і книжок».

За його словами, аналогів такої кімнати-музею на Прикарпатті немає. До розробки концепції музею долучилася родина художників і краєзнавців Гаврилівих. Серед присутніх на святі відкриття музею були відомі літератори, громадські діячі, представники влади міста та області.

Музей функціонуватиме на базі медуніверситету.

 

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

В період з 30 ківтня – 1 травня в місті Одеса відбувся Молодіжний чемпіонат України з інтелектуальних ігор, в якому за підтримки ректора Рожка М.М. взяла участь і команда Івано-Франківського національного медичного університету в складі Федосенка Григорія (капітан команди), Парахоняка Ростислава, Фіняка Владислава, Луцака Юрія і Федунців Лілії.

Четвер, 10 травня 2012 16:49

Державна атестація

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

7 травня 2012 року розпочалася державна атестація випускників на медичному факультеті. До неї наказом ректора ІФНМУ №116-с від 20 квітня 2012 року допущені всі випускники. Сформовано шістнадцять екзаменаційних груп із студентів, що навчаються за спеціальністю «лікувальна справа» на медичному факультеті та факультеті підготовки іноземних громадян. Вони розділені на два потоки: А – з першої по восьму групи, та Б – з дев'ятої по шістнадцяту. Іспити проходять на базі обласної клінічної лікарні, міської дитячої клінічної лікарні та обласного перинатального центру.

Четвер, 10 травня 2012 15:09

ТАНЦІ З ВИКЛАДАЧАМИ ФІНАЛ

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

25 квітня відбулося феєричне шоу,якого ми так усі так чекали – «Танці з викладачами-фінал»

Цього разу пари проявили свої вміння у Європейській програмі,де були представлені такі танці як: вальс,танго,квік-степ і навіть мікс усіх танців. Незабутні постановки та цікаві сюжети доповнювали прекрасну техніку виконання кожного танцю загалом.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

24.04.2012р. відбулася звітна науково-практична конференція лікарів інтернів за 2011-2012.

До Вашої уваги ТЕЗИ ДОПОВІДЕЙ

Четвер, 26 квітня 2012 17:19

Складання "КРОК 2"

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

 26 квітня 2012 року студенти 6 курсу медичного факультету (в кількості 308) та факультету підготовки іноземних громадян (в кількості 77) складали стандартизований державний тестовий іспит «Крок 2. Загальна лікарська підготовка». Іспит проходив в чотирьох аудиторіях ІФНМУ: №6, №7, №16 та №17. Під час проведення іспиту зауважень зі сторони представників центру тестування щодо організації та проведення не було.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

Вітаємо студентку V курсу 11 групи стоматологічного факультету Панчишин Юлію із перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі "Стоматології" (III місце).

Вівторок, 24 квітня 2012 15:33

Успішний виступ

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

 Вітаємо команду стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету у складі: Котик Т.Л. (V курс 13 група); Стеф'юк А.А. (V курс 11 група); Панчишин Ю.М. (V курс 11 група); Геник Б.Л. (IV курс 13 група); Орішко А.Я.(IV курс 12 група); Бібен О.В. (IV курс 12 горупа) за успішний виступ та зайняте ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі "Стоматології"

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Вітаємо студентку І курсу медичного факультету 3 групи Василишин Андріану з перемогою у всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови (І місце), яка проводилася 17-20 квітня у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича! Науковий керівник - доц. Сілевич Лілія Іванівна.