Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63
Новини
Рейтинг матеріалу
(1 голос)

       Згідно до наказу Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України № 1187 від 13.10.2011 р. II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі «Теоретична медицина» проводився на базі ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет». Підсумкова науково-практична конференція відбулася 15 березня 2012 року. У конференції взяли участь 28 студентів із 12 ВНЗ України.

Понеділок, 23 квітня 2012 12:53

Дні фармацевтичного факультету

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

18-19 квітня 2012 року в Івано-Франківському національному медичному університеті були проведені дні фармацевтичного факультету. 18 квітня був проведений турнір з міні-футболу за участю команд студентів та викладачів, а 19 квітня в приміщенні конференц-зали фармацевтичного факультету відбулася виставка образотворчого та прикладного мистецтва «З любов′ю до України», на якій студенти, викладачі та гості свята мали змогу оглянути чудові ексклюзивні вишивки та прослухати українські народні пісні у виконанні дуету «Діалоги» та троїстих музик.


Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

     З 17 по 20 квітня 2012 року за ініціативою опорних кафедр мовознавства ІФНМУ та кафедри українознавства та латинської мови НФаУ відбувався дистанційний семінар-нарада завідувачів кафедр української мови ДВНЗ медичної та фармацевтичної освіти "Інноваційні технології в навчальному процесі: шляхи оптимізації викладання дисципліни "Українська мова (за професійним спрямуванням)"

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

         05 квітня 2012 року в приміщенні обласної філармонії відбулося святкування 25-річчя створення народного колективу спортивного танцю «Арт» (керівник викладач кафедри фізичного виховання Олександра Муліна). Учасників та керівників «Арту» з ювілеєм привітали ректор ІФНМУ М.М. Рожко, начальник Головного управління сім’ї, молоді та спорту Карабін М.Є., директор Юридичного коледжу Ярослав Слободян та інші.

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

Вітаємо команду «ГОГВОРДЗ» ІФНМУ в складі: Федосенка Григорія (2 курс 5 група), Фіняка Владислава (2 курс 5 група), Парахоняка Ростислава (3 курс 7 група), Федунців Лілії (3 курс 3 група), Кічули Андрія (5 курс 14 група) за успішний виступ та зайняте ІІІ місце у фіналі чемпіонату ПНУ ім. В. Стефаника з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».

Четвер, 05 квітня 2012 13:22

Оновлення розділу "Відеоархів"

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

В розділ  "Відеоархів"  додано відеозаписи "Станіславські вечорниці" та "Народному колективу естрадно-спортивного танцю «Арт» - 25 років""

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

«Сучасні проблеми медицини і фармації в наукових розробках студентів і молодих вчених» 29-30 березня 2012 року

(м. Івано-Франківськ ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» 29-30 березня 2012 року)

Понеділок, 02 квітня 2012 14:38

Розділ "Студентам"

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

2

У розділі "Студентам" розміщено інформацію про Державну атестацію випускників 2012 року Медичного факультету та Факультету підготовки іноземних громадян за спеціальностями "Лікувальна справа" та "Педіатрія" та Стоматологічного факультету за спеціальностями "Стоматологія" та "Стоматологія ортопедична".

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

16-17 березня 2012 року у м. Яремче ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» проведено науково-практичну конференцію «Роль сучасних методів діагностики онкологічних захворювань в персоніфікації лікування»

Четвер, 29 березня 2012 20:42

Міс медичний університет

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

На минулому тижні студенти нашого університету мали можливість помилуватися найяскравішими дівчатами своїх факультетів! Щорічний конкурс краси знову здивував красою учасниць всіх глядачів, присутніх в Обласній Філармонії в той незабутній вечір. Неперевершені красуні, яскраві художні номери, море подарунків і позитиву-і все це конкурс "Міс медичний університет"