Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63
Новини
Середа, 28 березня 2012 10:28

Шевченківська декада

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

 В Івано-Франківському національному медичному університеті з нагоди 198-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря відбулася Шевченківська декада.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

19 березня 2012 р. в ІФНМУ (вул. Галицька, 2. Зал засідань, 2-й поверх) засідала медико-біологічна  комісія НТШ у рамках двадцять третьої наукової сесії Наукового товариства ім. Т.Г. Шевченка.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбувається Науково-практична конференція «Інноваційні технології в сучасній стоматологічній практиці», в рамках проведення першої стоматологічної виставки «МЕДВІН» - спеціалізована виставка з міжнародною участю «МЕДВІН:Стоматологія»,  20 - 22 березня 2012 року

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

Раді повідомити вам про те, що 15 березня пройшов ІІ тур танцювально-розважального шоу “Танці з викладачами”, який був присвячений латино-американській програмі. Пари продемонстрували не тільки техніку виконання самого танцю, але й вразили всіх акторською майстерністю.

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

І справді: в обіймах Кобзаря та його поетичного пророчого Слова побували усі науковці та студенти ІФНМУ впродовж концерту, що відбувся в залі обласної філармонії 13.03.2012 року. Концерт, присвячений 198-річниці від Дня народження Тараса Шевченка, розпочав урочистою доповідю завідувач кафедрою українознавства, відомий літератор та поет, професор Володимир Качкан. Оновлену ошатну залу заповнив спів учасників чоловічої хорової капели «Сурма» під орудою заслуженого працівника культури України доцента Богдана Волосянка. Високопрофесійно та по-українськи щиро поєднала концертні номери ведуча – доцент кафедри клінічної педіатрії, кандидат наук Ірина Лембрик. Могутнє дерево українського роду та народу, яке живеться духом національного патріотизму, продемонстрованого на концерті учасниками та слухачами, буде жити вічно.

                                                                                                                              ЦКСМ             ІФНМУ

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

В четвер, 23 лютого в приміщенні кафе “Наукове” пройшов фінальний тур чемпіонату ІФНМУ з ”Брейн-рингу”. До фіналу потрапили наступні команди:

”ЄМСА”, ”Шок”, ”Біопотенціал”, ”9-та рота”, ”Ахтунг-Центрифуга”, ”Брешуть всі”, ”Джон Траволта” та команда ”Доктор Хопта”, яка через проблеми зі складом не змогла зіграти у фінальному турі, тому їхнє місце зайняла команда ”Жвірі”

Понеділок, 12 березня 2012 20:46

Шевченківські дні в ОДКЛ

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

   Т. Г. Шевченко, що є одним з найкращих поетів нашої країни, назавжди залишився в народній памяті.  Шевченківські дні у обласній дитячій клінічній лікарні - це щорічна акція вшанування генію нашого народу.

Понеділок, 12 березня 2012 12:43

Подяка

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

Українське товариство охорони пам"яток історії та культури складає щиру подяку ректору Івано-Франківського національного медичного університету МИКОЛІ РОЖКУ за самовіддану плідну діяльність та високу громадську позицію у справі охорони та збереження культурної спадщини України.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» на ІІІ Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти – 2012", що проходила з 1 по 3 березня 2012 року в м. Києві. 

Понеділок, 27 лютого 2012 11:47

«Станіславські вечорниці»

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

22 лютого 2012 року в приміщенні Національної зали готелю "Надія" був проведений третій проект «Станіславські вечорниці». В програмі яких були пісні, танці, різноманітні конкурси, танцювальний майстер-клас українських народних танців, виступи відомих артистів та гумористів.