Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63
Новини
П'ятниця, 07 жовтня 2011 09:36

Виставка квітів

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

6 жовтня 2011 року  Івано-Франківський національний медичний університет святкував своє 66-ти річчя. Символічним було те що любов до нашого закладу студенти висловили мовою квітів. Поруч з виставкою квітів була відкрита і представлена фотовиставка, яку підготував асистент кафедри фізичного виховання, фотохудожник Юрій Олійник.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Сьогодні в Івано-Франківську відбулося відкриття підстанції швидкої медичної допомоги у мікрорайоні Пасічна. Появи цієї підстанції чекали довго, та й дата відкриття її неодноразово зміщувалася у часі. Про важливість „швидкої” у Пасічній одноголосно говорять і представники влади, і медики, і жителі мікрорайону.

Середа, 05 жовтня 2011 18:41

Фантомний клас

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

05.10.2011 в Івано-Франківському національному медичному університеті відкрито 3-тій фантомний кабінет для навчання стоматологічного факультету.

Рейтинг матеріалу
(0 голосів)

 

З 20 по 24 вересня за ініціативи Європейської Медичної Студентської Асоціації (« EMSA») та підтримки влади міста було проведено ряд заходів націлених на поліпшення екологічної ситуації Івано-Франківська.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

05-07.09.2011року в с. Поляниця Івано-Франківської області, у відпочинковому комплексі відбувся Українсько - канадський бізнес форум, в якому прийняли участь ректор ІФНМУ проф. Рожко М.М., проректор проф. Вакалюк І.П., зав. кафедри фармації проф. Грицик А.Р., проф. Гавриш Т.Ю., зав. Кафедри дитячої стоматології проф. Мельничук Г.М., доцент Косенько С.В.

Середа, 07 вересня 2011 16:43

Парламентські слухання

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

15.06.2011р. відбулися парламентські слухання.

Прийняли участь викладачі ІФНМУ:
професор Грицик Н.Р.
асистент Клин М.Ю.
асистент Менделюк Ф.П.

 

 

Четвер, 01 вересня 2011 12:03

Посвята в студенти

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)
1 вересня 2011року на площі культурно-мистецького центру о 9:00 відбулася урочиста посвята у студенти.
 
 
Рейтинг матеріалу
(1 голос)
30 серпня 2011 року Івано-Франківський національний медичний університет відвідала делегація уряду м. Санок (республіка Польща) у складі пана Вацлава Кравчика, віце-старости Повіту Санок та пана Адама Сьємбаба, директора повітової лікарні.
Рейтинг матеріалу
(1 голос)

В рамках партнерської співпраці з християнським благодійним фондом м. Нюренберг (ФРН) в особі його голови - пана Мартіна Кьольнча клініка Івано-Франківського національного медичного університету отримала партію обладнання для покращення лікувального процесу та догляду за важкохворими пацієнтами. 29.08.2011 відбулась офіційна передача благодійної допомоги

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

 

11 липня міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС провів зустріч із представниками Міжнародної молодіжної громадської організації «Інтернаціональна федерація асоціацій студентів-медиків - Україна» ( IFMSA - UKRAINE ).