Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63
Новини
Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Проект «Модернізація медичної освіти у країнах Східного Сусідства» Івано-Франківського національного медичного університету (співпартнери – Національний медичний університет ім. О.Богомольця та Центр тестування при МОЗ України) став одним із переможців четвертого конкурсу за програмою «Темпус» (трансєвропейська програма мобільності для навчання в університетах).

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури завершило відбір проектів у рамках четвертого конкурсу Програми Темпус IV.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Наразі у Івано-Франківську працюють три підстанції швидкої допомоги. Створення ще однієї дозволить рівномірно розподілити зони міста і забезпечити 10-хвилинне прибуття бригади до пацієнта.У перспективі також відкриття підстанції в Тисмениці, де стрімко зростає кількість населення.

Четвер, 07 липня 2011 17:51

Вступна кампанія

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

З 01.07.2011р. розпочалась вступна кампанія в Івано-Франківському національному медичному університеті.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

 30 червня 2011 в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулись урочистості з нагоди випуску студентів факультету підготовки іноземних громадян. 105 кваліфікованих лікарів та провізорів поповнять лави працівників системи охорони здоров'я США, Болгарії, Польщі, Індії, Йорданії, Сирії, Іраку, Палестини, Танзанії, Нігерії, Намібії, Єгипту, Росії, Лівії, Канади.

 

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

30 червня 2011 року відбулася вчена рада присвячена випуску фармацевтичного факультету.

   

Середа, 08 червня 2011 11:27

Проект «Лікарня для ведмежат»

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

 

Вже в котре в Івано-Франківську був втілений в життя міжнародний проект Європейської Медичної Студентської Асоціації ( EMSA)  «Teddy Bear Hospital»«Лікарня для ведмежат». Даний проект був створений для того що б у вигляді  гри допомогти  дітям подолати один з найпоширеніших дитячих страхів,а саме страх  перед «білими халатами».

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

З 1 по 15 травня 2011 року, в рамках щорічноїVІВсеукраїнської благодійної акції допомоги дітям, хворих на цукровий діабет «Серце до серця» волонтерами Івано-Франківського національного медичного університету було зібрано 9238 грн.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

02 червня 2011 року відбувся офіційний візит до ІФНМУ Радника Відділення Посольства Хашимітського Королівства Йорданії Й.В. Пана Мохаммеда Аль-Збуна та Почесного Консула Й.В. Пана Мохаммеда Аль-Хавамлеха. Обговорені питання співпраці в сферах підготовки фахівців-медиків для Йорданського Королівства, спільних наукових та освітніх проектів.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

19 травня 2011 року відбувся фінал всеуніверситетського туру інтелектуальної гри «Брейн-ринг». Перемогу здобула команда 2 курсу 3 групи «Ахтунг центрифуга» в складі : Федунців Лілії –  капітана команди, Парандій Оксани, Бойчук Тетяни, Библів Віри, Лісіциної Віталії, Бендас Тамари.

 

 

Сторінка 196 з 196