Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 38669
Новини
Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У четвер, 20 квітня, на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбувся семінар «Нові підходи до діагностики і лікування імунозалежної патології».

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Нещодавно в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Гігієна». Студентка шостого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Богдана Доскалюк привезла перемогу.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

Днями в Україні відбувся Всеукраїнський День діагностики меланоми і рамках панєвропейського проекту «Євромеланома». З нагоди цієї дати медики Франківщини та науковці Івано-Франківського національного медичного університету скликали прес-конференцію для інформування населення про це захворювання.

Рейтинг матеріалу
(25 голосів)

Дорогі студенти, колеги, ветерани університету та вся університетьска громадо!

Щиро вітаю вас із Великодніми святами! Нехай в ці святкові дні ваші родини зберуться колом за святковим столом! Нехай в цей день любов і радість прийде у Ваше життя, хай мир і спокій не покидають Ваші серця..

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

В Україні розробляють механізм передачі дороговартісного препарату згортання крові на домашнє лікування пацієнтам, – експерт МОЗ України по гемофілії, доцент кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства ІФНМУ Наталя Глушко.

 

Рейтинг матеріалу
(18 голосів)

Днями на кафедрі фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб відбувся майстер-клас «Алгоритм проведення проб форсованого видиху у хворих з обструктивною патологією легень». Його учасниками стали зацікавлені студенти IV і VI курсів медичного факультету.

Рейтинг матеріалу
(16 голосів)

У п’ятницю, 14 квітня, напередодні Великодня, студенти Медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету відвідали Надвірнянський будинок дитини та передали тамтешнім вихованцям продукти і медикаменти.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У четвер, 12 квітня кафедра медичної біології і медичної генетики взяла участь у вебінарі, який відбувся в рамках українсько-американського альянсу. Президент альянсу професор Володимир Вертелецький провів відео-лекцію на тему «Профілактика вродженої і спадкової патології».

Рейтинг матеріалу
(22 голосів)

Нещодавно в Університеті відбулася конференція «Вплив довкілля Прикарпаття на перебіг фізіологічних процесів». Дослідження представили фізіологи, ендокринологи, генетики, біохіміки, стоматологи, педіатри та терапевти. Конференція була приурочена Дню фізіолога.

Рейтинг матеріалу
(21 голосів)

У Полтаві днями відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі стоматології. Студент п’ятого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Богдан Пелехан у складі університетської команди виборов третє місце.