Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 38669
Новини
Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

За ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я 11 квітня відзначається Всесвітній день привернення уваги суспільства до хвороби Паркінсона.

Рейтинг матеріалу
(16 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті продовжується розбудова і вдосконалення навчальної бази. У середу, 12 квітня, відбулось офіційне відкриття нового навчально-практичний центру «Гігієна та екологія».

Рейтинг матеріалу
(15 голосів)

Напередодні Великодня в ІФНМУ студенти-медики з України та світу розписували писанки.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Днями кафедра мовознавства Івано-Франківського національного медичного університету провела діагностичне тестування з іноземних мов, яке складали понад 120 викладачів університету.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

У вівторок, 11 квітня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з легкої атлетики серед студентів Івано-Франківського національного медичного університету, які завершили програму цьогорічної студентської спартакіади.

Рейтинг матеріалу
(13 голосів)

На базі Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні запрацював Центр реабілітації дітей з порушенням слуху та мови. Це спільний проект медичного закладу та ІФНМУ. 

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

У четвер, 6 квітня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я етапом змагань зі стрільби завершилась ІІІ спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У вівторок, 4 квітня, на курсі офтальмології кафедри оториноларингології та офтальмології Івано-Франківського національного медичного університету відбулося відкрите практичне заняття у студентів IVкурсу 7* групи медичного факультету на тему: «Захворювання сітківки. Захворювання зорового нерва».

Рейтинг матеріалу
(13 голосів)

На початку квітня у польському місті Ополє пройшла «Перша міжнародна конференція студентських наукових кіл». З поміж учасників з Польщі та Німеччини Україну представляли молоді науковці з Івано-Франківська.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Днями доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Івано-Франківського національного медичного університету Маргарита Косякова відзначила свій 85-й рік від Дня народження.