Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 38669
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Новини
Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У суботу, 8 квітня, відбувся похорон прикарпатського медика Богдана Ризанича, що загинув в зоні АТО. Колеги, студенти і викладачі Івано-Франківського національного медичного університету висловлюють співчуття родині бійця, згадують лікаря і колегу добрими словами...

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

Жодне побажання не обходиться без згадки про здоровя. Що ж робити, щоб завжди почувати себе добре? – У Всесвітній день здоровя, 7 квітня, рекомендації дають медики ІФНМУ. 

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

У вівторок, 11 квітня о 15 годині в приміщенні читального залу бібліотеки ІФНМУ (вул. Галицька, 7a) відбудеться ознайомлюючий освітній захід «Писанка – символ Великодня» з майстринею керівником майстер-класу, науковцем музею мистецтв Прикарпаття Іванною Равлюк. Запрошуються всі бажаючі.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

З якими характерними для нашого краю патологіями стикаються медики? Як впливає довкілля Прикарпаття на перебіг фізіологічних процесів? Відповіді на ці питання шукали науковці з усієї України.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

Студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету з волейболу здобула черговий спортивний трофей для університетської скарбнички. Наша команда стала бронзовим призером чемпіонату міста Івано-Франківська 2017 року серед чоловічих команд.

Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

Наприкінці березня студенти-науковці Івано-Франківського національного медичного університету привезли перемогу з всеукраїнської олімпіади з патоморфології, що проходила у Тернополі. Роман Бігун та Вадим Чесановський стали першими студентами в історії кафедри патоморфології та судової медицини, які здобули призові місця на всеукраїнському рівні.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У середу, 5 березня, у внутрішньому дворі центрального корпусу Івано-Франківського національного медичного університету в рамках Великого Посту до Дня Духовної віднови відбулася Хресна дорога.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

Перемогу у конкурсі «Кращий фельдшер 2017 року» в ІФНМУ здобули  четвертокурсниці Юлія Виклинець та Віталія Брецко. Перемогла команда 30-ї групи 4-го курсу під назвою «Сміхотерапевти».

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У вівторок, 4 квітня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з футболу серед студентів в рамках III спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

У медичному виші працюють над створенням першого в регіоні Музею історії розвитку медицини Прикарпаття. Які рідкісні експонати наповнять композицію, розповідають ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко та завідувач кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я, професор Орина Децик.