Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Новини
Рейтинг матеріалу
(13 голосів)

У четвер, 30 березня, в басейні кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбулась XIII обласна літня універсіада серед студентів вищих навчальних закладів з плавання.

Рейтинг матеріалу
(18 голосів)

 24-25 березня на базі ІФНМУ відбулася 86-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині». Більше ста студентів з десяти медичних ВНЗ України прибули, аби взяти участь у масштабному науковому заході.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

Чоловіча студентська збірна команда з волейболу Івано-Франківського національного медичного університету продовжує виступ на чемпіонаті міста Івано-Франківська. Наразі в чотирьох турах наші студенти здобули три перемоги.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

 29 березня 2017 року відбулося засідання Центральної методичної комісії Івано-Франківського національного медичного університету

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У четвер, 30 березня, на базі кафедри ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету доцент Оксана Дідушко провела майстер клас на тему «Освоєння практичних навичок з ендокринології для студентів VI курсу».

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У четвер, 30 березня, в холі центрального корпусу Івано-Франківського національного медичного університету з ініціативи осередку Наукового товариства імені Шевченка та Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені С.Бандери експонувалася меморіальна виставка, приурочена 105-й річниці від дня народження Героя України Олекси Гірника, який 21 січня 1978 року (в 60-у річницю проголошення УНР) на Чернечій горі у Каневі здійснив акт самоспалення як вияв протесту супроти русифікаційних процесів тодішньої влади в радянській Україні.

Рейтинг матеріалу
(14 голосів)

У середу, 29 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась зустріч з представниками Collegium Masoviense Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu міста Жирардув (Польща).

Рейтинг матеріалу
(21 голосів)

Майбутні стоматологи Івано-Франківського національного медичного університету визначили кращих ерудитів на чемпіонат стоматологічного факультету з брейн-рингу, який відбувся у середу, 29 березня.

Рейтинг матеріалу
(16 голосів)

Студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету здобула шість золотих нагород на чемпіонаті України з гирьового хортингу, який відбувся у суботу, 26 березня, в місті Ірпінь Київської області.

Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

У вівторок, 28 березня, на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету відбулось відкрите практичне заняття у студентів ІІІ курсу 25– групи Медичного коледжу.