Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Неділя, 23 жовтня 2016 16:15

Студенти іноземці ІФНМУ яскраво відсвяткували традиційне індійське свято Дівалі

By
Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У суботу, 22 жовтня, в Івано-Франківську відбулося святкування традиційного індійського свята Дівалі. Свято організували студенти-іноземці Івано-Франківського національного медичного університету.

 


«Дівалі — це свято світла, воно дуже популярне в Індії. Цього дня ми запалюємо вогні, щоб перемогти темряву в наших душах, — розповідає один з організаторів студент шостого курсу ІФНМУ Саха Санкаршан. — Ми відзначаємо цей день з великим захопленням. Студенти з Індії, які вчаться в Івано-Франківську, протягом року мають лише одне свято — Дівалі. На нього ми запрошуємо викладачів, ректорат, а також наших друзів з інших міст України. ми збираємося разом, святкуємо, співаємо, танцюємо, і так згадуємо нашу Батьківщину — Індію».

 


Дійство відбувалося у приміщенні Льодової арени «Цунамі». Відзначити подію зібралися студенти не лише Івано-Франківського вишу, але й молодь, яка навчається в Харкові, Ужгороді, Вінниці тощо. Студенти з Індії також запросили на святкування студентів з Африки та арабських країн. Аби повніше відчути святкову атмосферу деякі викладачі ІФНМУ навіть одягли традиційний індійських одяг, чим викликали захоплення студентів.

 

«Сьогоднішнє святкування показує справжню дружбу між Індією та Україною, між вашими містами та Івано-Франківськом, — звернувся до присутніх проректор з науково-педагогічної роботи ІФНМУ Сергій Кобець. — Бажаю вам усього найкращого, здоров’я, багатства та благополуччя!»

 

Цього вечора присутні побачили чимало яскравих виступів, які підготували самі студенти. На сцені звучала музика, пісні, відбувалися запальні танці. Студенти-іноземці навіть заспівали кілька українських пісень. Також на святі подавали традиційну індійську їжу.

 

«Дуже приємно, що студенти організовують такі події та запрошують друзів з інших міст та студентів з інших країн, — говорить заступник декана факультету підготовки іноземних громадян ІФНМУ Мар’ян Волошинович. — Сьогодні в нашому університеті навчається понад 400 студентів з Індії. Це одне з найбільших іноземних представництв в університеті».

Прочитано 1571 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар