Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63
Середа, 08 червня 2011 11:27

Проект «Лікарня для ведмежат»

By
Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

 

Вже в котре в Івано-Франківську був втілений в життя міжнародний проект Європейської Медичної Студентської Асоціації ( EMSA)  «Teddy Bear Hospital»«Лікарня для ведмежат». Даний проект був створений для того що б у вигляді  гри допомогти  дітям подолати один з найпоширеніших дитячих страхів,а саме страх  перед «білими халатами».

 

Цього разу уявна лікарня працювала на Вічевому майдані  4 червня з 12:00 до 15:00. 32 студентів, що є членами ЕМSAпрацювали як справжні  спеціалісти, що б хоч якось допомогти діткам побороти страх перед лікарями. Наша лікарня була багатопрофільна, після реєстратури молоді батьки , роль яких виконують діти мали змогу побувати на прийомі у травматолога, стоматолога, окуліста, ЛОРа, педіатра, косметолога, рентгенолога, відчути себе хірургами  і навіть взяти участь в операції. Після повного медогляду ведмедик отримував рецепт, по якому діти в аптеці могли отримати  вітамінку. В результаті хорошої поведінки та за мужність подолання власного страху, дітки були нагородженні невеличкими заохочуючи ми подарунками а саме розмальовкою, зубною пастою, повітряною кулькою, наклеками та сертифікатами. Всього лікарню для ведмежат відвідало близько 210 дітей. Охочих було дуже багато, тому що б дітки не стояли в черзі, їх розважали веселі клоуни  та казкові зайчики. Танцями, малюванням,запальною музикою створювали веселий та грайливий настрій дітям та їх батькам.

Сподіваємось, що даний проект не пройшов даремно. Багато діток після відвідин нашої лікарні стали сміливішими, зрозуміли що похід до лікаря це зовсім не страшно і тепер у них «білий халат» не буде викликати тільки страх та сльози. Основний результат було видно на личках наших відвідувачів – а саме дитячі посмішки. Тож дякуємо всім, хто допомагав нам та сподіваємось на підтримку в реалізації наступного разу.

 Воробій Оксана

студ.5 курсу ІФНМУ

 

Прочитано 3690 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар