Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Четвер, 09 березня 2017 09:12

Команда лікарів-інтернів «Оптимус» виграла студентський Кубок ІФНМУ з міні-футболу

By
Рейтинг матеріалу
(17 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті завершився традиційний студентський Кубок з міні-футболу. У фінальному матчі зустрічались команда факультету підготовки іноземних громадян «Король Абдалла II» і команда інтернів першого року навчання «Оптимус». З рахунком 4:2 перемогу здобув «Оптимус».

 

Цьогорічний студентський Кубок зібрав 29 команд-учасниць. Футбольні баталії відбувалися на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я і зайняли вісім змагальних днів. Змагання пройшли за підтримки ректора університету Миколи Рожка, завідувача кафедри фізичного виховання та здоров’я Володимира Левка та Студентського парламенту ІФНМУ.

 

«Ми з великим задоволенням дивилися фінальний матч, — говорить ректор ІФНМУ Микола Рожко. — Те хвилювання, яке мали команди, передалося й усім нам. Наші хлопці подарували нам чудовий футбол, і ми їм за це дякуємо. Ми пишаємося, що мамо таких студентів і таких лікарів-інтернів. Хочу відзначити наших студентів-іноземців, які проявили себе з найкращого боку. Також ми всі дякуємо кафедрі фізичного виховання та здоров’я та Студентському парламенту, адже організувати такі змагання дуже непросто. Я впевнений, що далі ми матимемо ще більше учасників і рівень цих змагань буде зростати».

 

Підтримати своїх підопічних на фінальну гру прийшов директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти ІФНМУ Любомир Пелехан. «Ці змагання потрібні всім — від першокурсників до інтернів, — каже Любомир Пелехан. — Це згуртування колективу, покращення стосунків між студентами, групами, факультетами. Ці змагання показують цілісний підхід до навчання та позаурочної роботи, який є в нашому університеті. Найголовніше, що наші майбутні лікарі можуть повірити в себе, а це дуже важливо. Щодо нашої команди, то вона не сформувалась на голому місці, хлопці виступали на багатьох змаганнях, і ось нарешті вони здобули довгоочікувану перемогу».

 

У цьому складі команда «Оптимус» грає вже сім років — від першого курсу. На третьому курсі навчання команда вже виходила до фіналу студентського Кубка, але тоді програла в серії пенальті. І ось через чотири роки ці хлопці вже в якості лікарів-інтернів таки здобули омріяний трофей. «До фіналу якось особливо ми не готувалися, — розповідає капітан «Оптимуса» Любомир Шемелько. — Кожен розумів, що це фінал, тому ми виклалися на майданчику на повну і змогли перемогти. Хочу відзначити наших суперників — це дуже сильна і достойна команда. Ми дякуємо їм за гру».

 

«Єдине, чим ми не задоволені в цьогорічних змаганнях, то це тим, що зібралося 29 команд — на три менше, ніж минулого року, — говорить голова Студентського парламенту ІФНМУ Олег Тромбола. — Я впевнений, що наступного року ми це надолужимо. Ми дуже раді, що цей Кубок став традиційним. Дякуємо ректорату і кафедрі фізичного виховання та здоров’я за всебічне сприяння та допомогу. Студенти проявили велику зацікавленість у цих змаганнях, на матчі приходили багато вболівальників, і це чудово, бо таким чином ми популяризуємо здоровий спосіб життя».

 

«Цьогорічний студентський Кубок став першим, в якому до фіналу дійшла команда студентів-іноземців, — продовжує Олег Тромбола. — Тому ми вирішили провести цей матч під гаслом «Ні расизму». Наш університет — це багатонаціональна і багатокультурна сім’я, тому ми хочемо показати всім, що спорт єднає всіх не залежно від кольору шкіри, віросповідання, місця народження тощо. В першу чергу ми люди, і ми підтримуємо спорт».

Прочитано 809 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар