Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Середа, 29 березня 2017 10:42

Викладачі ІФНМУ взяли участь в обласній профспілковій олімпіаді з шахів і шашок

By
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

Днями в Івано-Франківську на базі міського клубу «Дебют» відбулась шахово-шашкова олімпіада обласного комітету Профспілки працівників охорони здоров’я. Участь у змаганнях взяли чотири представника Івано-Франківського національного медичного університету.

 

У змаганнях з шахів серед жінок доцент кафедри загальної хірургії Мар’яна Волошин здобула перемогу, а в чоловічих змаганнях викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини Станіслав Скидоненко посів четверте місце. У загальнокомандному заліку з шахів команда ІФНМУ посіла друге місце.

 

У змаганнях з шашок серед жінок знову також перемогла представник ІФНМУ — викладач кафедри мовознавства Ірина Лис, а в чоловічих баталіях старший викладач цієї ж кафедри Роман Василевич посів друге місце. У загальнокомандному заліку команда шашкістів ІФНМУ посіла перше місце.

 

«Співробітники та професорсько-викладацький склад нашого університету займаються різноманітними видами спорту, — розповідає голова спортивно-масової комісії профспілкового комітету ІФНМУ, доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я Ярослав Остафійчук. — Це футбол, волейбол, плавання, шахи і шашки тощо. Ми проводимо університетські спартакіади серед працівників і викладачів, і так формуємо збірну команду для участі в обласних і республіканських змаганнях. А цього разу викладач Ірина Лис стала для нас відкриттям. Вона не брала участі в університетських змаганнях, але на цих обласних змаганнях здобула перемогу».

 

Наступні обласні профспілкові змагання плануються у травні. Учасники змагатимуться у гирьовому спорті, армспорті, перетягуванні канату і настільному тенісі. Вони проходитимуть на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я ІФНМУ.

Прочитано 650 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар