Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Четвер, 30 березня 2017 12:24

Студенти ІФНМУ позмагалися на чемпіонаті стоматологічного факультету з брейн-рингу

By
Рейтинг матеріалу
(21 голосів)

Майбутні стоматологи Івано-Франківського національного медичного університету визначили кращих ерудитів на чемпіонат стоматологічного факультету з брейн-рингу, який відбувся у середу, 29 березня.

 

Спробувати свої сили в інтелектуальній грі зібралися чотири команди, це були студенти Медичного коледжу та безпосередньо університету, першого, третього і п’ятого курсів. Команди зіграли дві півфінальні дуелі, переможці яких зійшлися у фіналі, а переможені поборолися за третє місце. У кожному турі команди відповідали на 10 запитань.

 

Змагання відбулися за ініціативи аспіранта кафедри стоматології післядипломної освіти Богдан Геник. Мета — підготовка команди університету до всеукраїнського чемпіонату з брайн-рингу зі стоматології, який відбудеться 21 квітня в Києві.

 

«У брейн-рингу найважливішою є командна робота, і особливість змагання в тому, що команди складаються не лише з кращих за успішністю студентів, — розповідає ведуча гри, старший викладач кафедри медичної інформатики, медичної та біологічної фізики Наталія Остапович. — Не завжди студент з найкращою успішністю може правильно зреагувати в екстремальній ситуації, коли треба приймати швидкі рішення. Тому команда складається зі студентів з різними навчальними показниками, які вміють нестандартно мислити, можуть розглянути питання з різних точок зору. Ця гра пробуджує в студентах бажання вивчати щось нове. Часто студенти, які під час занять є досить апатичними, в таких інтелектуальних іграх проявляють свої приховані здібності, і так отримують нову мотивацію до навчання».

 

Перемогу на університетському чемпіонаті святкувала команда «Інсігнія», друге місце посіла команда «Капібар», третіми стали «Безсоромні стоматологи», четверте місце зайняли «Куріта». Команда-переможець отримала почесний трофей у вигляді тарілки «Золотий зуб мудрості».

Прочитано 806 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар