Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
П'ятниця, 31 березня 2017 09:09

На кафедрі ендокринології відбувся майстер-клас

By
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У четвер, 30 березня, на базі кафедри ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету доцент Оксана Дідушко провела майстер клас на тему «Освоєння практичних навичок з ендокринології для студентів VI курсу».

 

 

На майстер класі були присутні студенти 6 курсу, голова комісії з якості проведення практичного заняття та майстер класу ІФНМУ професор Юрій Попович, викладачі кафедри та лікарі ендокринологічного відділення обласної клінічної лікарні.

 

Під час майстер-класу студенти освоїли методику проведення практичних навичок, а саме проведення та інтерпретація глюкозо-толерантного тесту, основні принципи надання невідкладної допомоги при кетоацидотичній, гіпоглікемічній, гіперосмолярній та лактатацидотичній комах, техніку пальпації та оцінку основних симптомів порушення функцій щитоподібної залози. В ході заняття викладач розкрила органічну єдність теорії і практики при вирішенні конкретних завдань, забезпечила розуміння студентами необхідності оволодіння базовими теоретичними знаннями та практичними навичками, провела демонстрацію прийомів виконання завдань. Викладач застосувала прийоми закріплення інформації в ході заняття, забезпечила можливість самоконтролю ходу виконання роботи студентами.

 

Проведено аналіз підведення підсумків роботи в кінці заняття. Завершуючи даний захід, професорсько-викладацький склад висловив свої побажання щодо наближення методики проведення практичних навичок з ендокринології до сучасних стандартів.

Прочитано 572 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар