П'ятниця, 31 березня 2017 15:32

Відбулася 86-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині»

Підготувала
Рейтинг матеріалу
(18 голосів)

 24-25 березня на базі ІФНМУ відбулася 86-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині». Більше ста студентів з десяти медичних ВНЗ України прибули, аби взяти участь у масштабному науковому заході.

 24-25 березня в ІФНМУ у рамках конференції відбулося 20 секційних занять, де понад сто студентів і молодих вчених з десяти медичних вишів України представили близько 350 доповідей з різних напрямків медицини. Окрім цього, відбулася серія майстер-класів з хірургії, генетики, кардіології, гінекології, фармації, травматології, фізіології, ендокринології, стоматології.

Конференцію організували Студентське наукове товариство та Товариство молодих вчених за підтримки Студентського парламенту.

Ділячись враженнями від участі в конференції, більшість студентів-гостей зазначили надзвичайно високий рівень організації заходу, розвиток потужної науково-матеріальної бази ІФНМУ, а також… демократичність керівництва вишу.

Після секційних засідань усі гості Свята Науки були запрошені на студентське вокальне шоу «Голос ІФНМУ».

25 березня відбулося урочисте закриття та нагородження учасників 86-ї науково-практичної конференції студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині».

Кращі роботи були відзначені дипломами І-го, ІІ-го та ІІІ-го ступеня, а також грамотами за кращу доповідь на думку студентів.

Студентське наукове товариство висловлює слова подяки ректорату університету та особисто ректору Миколі Михайловичу Рожку, кураторам секцій та  авторам актових промов , які вже стали традиційними, за активну підтримку студентської науки!

 

ФОТОГРАФІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

 

Прочитано 983 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар