Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Понеділок, 03 квітня 2017 10:11

Студентська збірна ІФНМУ взяла участь в обласній універсіаді з плавання

By
Рейтинг матеріалу
(13 голосів)

У четвер, 30 березня, в басейні кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбулась XIII обласна літня універсіада серед студентів вищих навчальних закладів з плавання.

 

Участь у змаганнях взяли студентські збірні команди чотирьох прикарпатських вишів: Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського інституту менеджменту Тернопільського Національного Економічного Університету та господарі змагань — команда ІФНМУ.

 

«Такі змагання проводяться щорічно, — розповідає доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я Наталія Зінченко. — За результатами цих змагань проводиться відбір кращих студентів до збірної області, яка візьме участь у всеукраїнській універсіаді. Збірна медичного університету поповнилась першокурсниками, але її кістяк складають студенти четвертого-п’ятого курсів, які показують найкращі результати. Діти займаються регулярно, стараються показати якомога кращі результати на змаганнях».

 

Збірна ІФНМУ на цих змаганнях зайняла третє загальнокомандне місце.

 

Студентка четвертого курсу (5 група) Любов Гузь стала призеркою одразу в трьох запливах. «Я займалася плаванням, коли ще навчалась у школі, десь з восьмого класу, — каже дівчина. — Оскільки дуже люблю плавання, я записалась на університетську секцію з плавання, і завдяки цьому замість звичайних занять з фізкультури, я ходила в басейн. Заняття плаванням дуже корисні для здоров’я, вони розвивають тіло, м’язи, чудово впливають на серцево-судинну систему, покращують дихання, організм загартовується, і завдяки цьому людина менше хворіє. Взагалі, коли людина займається спортом, це дуже позитивно впливає на навчання та інші сфери життя. Людина, яка досягла чогось у спорті, обов’язково буде успішною і в навчанні, і в трудовій діяльності».

 

Студенти ІФНМУ — призери універсіади з плавання

 

І м. Гузь Любов — 50 м н/с 4 к. 5 гр.

 

ІІ м. Гузь Любов — 50м в/с 4к. 5 гр.

 

ІІІ м. Гузь Любов — 50м брас 4к. 5 гр.

 

ІІ м. Вакалюк Олександр — 50м батерфляй, 1к. 11 гр.

 

Естафета 4х50 м, в/с. І місце — Вакалюк Олександр (1к. 11 гр.), Середа Володимир (1 к. 6 гр.), Іваночко Денис (5 к. 1гр.), Сидорчук Віталій (5 к. 9 гр.)

 

Інші учасники команди ІФНМУ: Загриновський Віктор (4 к. 9 гр.), Андрущак Віталій (2 к. 2 гр.), Тріщ Андрій (2 к. 11 гр), Росоляк Микола (1 к. 5 гр.), Чорна Влада (2 к. 11 гр.).

Прочитано 783 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар