Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Середа, 05 квітня 2017 10:52

Відбулися студентські змагання з футболу

By
Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У вівторок, 4 квітня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з футболу серед студентів в рамках III спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

 

Участь у змаганнях взяли п’ять команд: збірні стоматологічного, медичного, фармацевтичного факультетів, Медичного коледжу ІФНМУ та факультету підготовки іноземних громадян. Матчі відбувалися на футбольному майданчику зі штучним покриттям, який обладнаний на території кафедри.

 

Третє місце посіла команда Медичного коледжу. Це стало невеличкою сенсацією, адже студенти коледжу вже давно не виборювали нагород на футбольних змаганнях в рамках студентської спартакіади.

 

У фінальному матчі зустрічалися збірні факультету підготовки іноземних громадян і стоматологічного факультету. Основний час цього напруженого матчу закінчився з рахунком 1:1, а в серії післяматчевих пенальті Фортуна була прихильнішою до студентів-іноземців.

 

«Фінал і матч за третє місце відбулися на досить хорошому рівні, — говорить викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я Олексій Федорюк. — Поступово на нашу секцію футболу приходять нові студенти, вони бачать, як гарно грають їхні товариші, тому цікавляться й самі. Приємно, що деякі студенти прийшли на спартакіаду просто подивитися, підтримати своїх друзів. Ми запрошуємо всіх бажаючих займатися спортом і покращувати своє здоров’я!»

Прочитано 584 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар