Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Четвер, 06 квітня 2017 09:56

Студенти та викладачі ІФНМУ помолилися Хресну Дорогу

By
Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У середу, 5 березня, у внутрішньому дворі центрального корпусу Івано-Франківського національного медичного університету в рамках Великого Посту до Дня Духовної віднови відбулася Хресна дорога.

 

Хресну дорогу молились івано-франківські семінаристи разом з отцем Петром Басарабом, священиком церкви Здійснення Святого Духа, працівником молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Помолитися та розважити про своє життя зібралися студенти і професорсько-викладацький склад університету.

 

Такі відправи відбуваються в медичному університеті щороку. Такі віднови Святого Духа церква проводить для того, щоб студенти, викладачі, працівники могли роздумати, що таке піст, для чого є Святі Тайни покаяння, Пресвятої Євхаристії, про страждання Ісуса Христа.

 

«Ми завжди маємо пам’ятати, що Господь створив людину для того, аби вона була щасливою, — говорить отець Петро Басараб. — Щастя — це коли людина живе за двома заповідями любові — любити Бога і любити свого ближнього. Коли людина починає себе відмежовувати від любові, то вона стає на сторону диявола. Ми з Богом маємо бути щирими, бо він завжди щирий та відкритий з нами. Він потерпів за нас на Хресті, і ми теж маємо потерпіти у своєму житті. Дорога до Царства Божого є дуже важкою і тернистою, і наш обов’язок пройти нею і отримати Царство Боже».

Прочитано 810 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар