Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
П'ятниця, 07 квітня 2017 10:05

Студентська збірна ІФНМУ з волейболу стала бронзовим призером чемпіонату міста Івано-Франківська

By
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

Студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету з волейболу здобула черговий спортивний трофей для університетської скарбнички. Наша команда стала бронзовим призером чемпіонату міста Івано-Франківська 2017 року серед чоловічих команд.

 

 

«Звісно, немає меж досконалості, але я вважаю, що команда виступила добре, — каже тренер нашої збірної, викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я Сергій Лопацький. — Враховуючи, що перемогу в чемпіонаті здобула команда, гравці якої виступають в Першій лізі України, то третє місце — це достойний результат. Ми здобули багато досвіду».

 

Команда студентів-медиків вже добре відома серед волейбольної спільноти міста й області. Вже другий рік поспіль наші волейболісти стають бронзовими призерами чемпіонату Івано-Франківська.

 

Вже в суботу, 8 квітня, наші волейболісти продовжать боротьбу на чемпіонаті Івано-Франківської області серед команд Першої ліги. На базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбудеться передостанній тур цих змагань. Приходьте та підтримайте наших студентів!

Прочитано 520 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар