Субота, 08 квітня 2017 22:38

"Чого мають гинути молоді, нехай краще я...". Богдана Ризанича поховали у Чукалівці

By Надія Шегда
Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У суботу, 8 квітня, відбувся похорон прикарпатського медика Богдана Ризанича, що загинув в зоні АТО. Колеги, студенти і викладачі Івано-Франківського національного медичного університету висловлюють співчуття родині бійця, згадують лікаря і колегу добрими словами...

 

 

Випускник Станіславського медінституту 1985 року багато років працював у травмпункті міської клінічної лікарні №1, що на вулиці Матейка в Івано-Франківську. На початку цього року він уклав контракт із Збройними силами України та поїхав у Лисичанськ, на війну.

 

Поховали бійця на Алеї Слави у селі Чукалівка Тисменицького району.

 

Ігор Непорадний, однокурсник, лікар-травматолог травмпункту міської клінічної лікарні №1:

 

"Він був моїм однокурсником. Ще зі студентських часів пам'ятаю його дружелюбним і щирим. Після завершення навчання Богдан поїхав працювати по розподілу на Сахалін. Був там добрим хірургом-травматологом, універсальним спеціалістом... Згодом повернувся в Івано-Франківськ і до останнього часу працював у травмпункті.

 

Добрий, принциповий, у деяких моментах впертий і правильний. Наприклад, на період моєї відпустки, як завідувача, він переймав мої обов'язки й тоді наші дівчата знали всі накази "на зубок". Це була така його риса правильності. Хоч і не був науковцем чи викладачем, але завжди старався навчити молодих лікарів, які розпочинали свою діяльність на ургенції, не маючи досвіду.

 

У сімейному житті Богдан знайшов себе у вихованні сина, має двох онучок.

 

Коли розпочалася війна, пригадую нашу розмову, в якій чітко прозвучали такі його слова: "Чого мають гинути молоді, нехай краще я... І через деякий час він таки пішов".

 

Тарас Ковалишин, доцент кафедри травматології ІФНМУ:

 

"Він завжди знаходив шляхи порозуміння як з колегами, так і з пацієнтами, був до всіх доброзичливим і турботливим. Я знав його як добродушного, врівноваженого, відкритого і щирого чоловіка. Хочеться, щоби довкола було більше таких людей... Світла пам'ять, друже....!"

Прочитано 2043 разів

Медіа

Зайдіть на сайт щоб залишити коментар