Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Понеділок, 10 квітня 2017 09:09

Ветеран ІФНМУ Маргарита Косякова відзначила своє 85-річчя

By
Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Днями доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Івано-Франківського національного медичного університету Маргарита Косякова відзначила свій 85-й рік від Дня народження.

 

 

У 1950 році пані Маргарита закінчила Станіславський медичний інститут (нині Івано-Франківський національний медичний університет), захистила дисертацію кандидата медичних наук і отримала звання доцента.

 

44 роки вона працювала на різних кафедрах терапії, як висококваліфікований спеціаліст, прекрасний лектор, педагог, якого дуже поважали і любили студенти. І сьогодні ще випускники інституту (тепер національного медичного університету) згадують змістовні, цікаві лекції Маргарити Петрівни і кожного року запрошують її на вечори зустрічі з випускниками як любимого викладача.

 

Вийшовши на пенсію, Маргарита Косякова продовжує спілкуватися з колективом університету, а також з ветеранами. Охоче дає консультації та поради, а іноді просто спілкуючись з ветеранами намагається вселити позитивний настрій, якого так часто не вистачає хворим колегам-ветеранам. За це її дуже вдячні і глибоко поважають ветерани і працівники нашого університету.

 

В День ювілею Маргариту Косякову прийшли привітати ректор університету професор Микола Рожко, перший проректор професор Ганна Ерстенюк, голова профкому працівників ІФНМУ Любомир Заяць, керівник ветеранської організації Даниїла Вівчар і доцент, нині пенсіонерка Зоя Карплюк. Всі щиро дякували ювілярці за плідну роботу, за її науковий внесок в навчанні і вихованні студентів нашого ВУЗу.

 

Присутні бажали міцного здоров’я, радості, добра на многії літа.

Прочитано 1917 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар