Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Вівторок, 11 квітня 2017 10:17

Змаганнями зі стрільби завершилась ІІІ спартакіада «Здоров’я»

By
Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

У четвер, 6 квітня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я етапом змагань зі стрільби завершилась ІІІ спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників Івано-Франківського національного медичного університету.

Якщо минулого року у змаганнях зі стрільби взяли участь 28 учасників, то цього року спробувати себе у влучності зібралося 35 чоловік (всього 18 кафедр).

«Хочеться відзначити, що працівники прийшли на змагання з хорошим настроєм і показали добрі результати, — розповідає завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я Володимир Левко. — Приємним було й те, що взяли участь як минулорічні учасники, а саме професор Вікторія Гриб, серед ветеранів – доцент Ярослав Кучірко, інженер адміністративно-господарського відділу Богдан Стецько, так і представники, які вперше взяли участь у спартакіаді, а саме професор Ігор Чурпій, доцент Віталій Камінський, доцент Тарас Ковалишин, доцент Володимир Дубас. Деякі з них не просто змагалися вперше, але й завоювали призові місця».

Переможці та призери змагань зі стрільби

Жінки

1 місце – Наталія Кучинська (старший лаборант кафедри дитячої стоматології)

2 місце – Іванна Свистун (викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини)

2 місце – Ольга Малишевська (асистент кафедри гігієни та екології)

Чоловіки

1 місце – Ярослав Пюрик (асистент кафедри дитячої стоматології)

2 місце – Віталій Камінський (доцент кафедри внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології ім. Є.М. Нейка)

3 місце – Володимир Дерпак (доцент кафедри гігієни та екології)

Дякуємо всім хто взяв участь у ІІІ спартакіаді та всім керівникам підрозділів, які зуміли забезпечити явку представників на змагання. Чекаємо всіх учасників-призерів на нагородженні під час підсумкового спортивного свята.

Прочитано 550 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар