Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Четвер, 13 квітня 2017 15:54

Студент ІФНМУ здобув третє місце на Всеукраїнській олімпіаді зі стоматології

By
Рейтинг матеріалу
(21 голосів)

У Полтаві днями відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі стоматології. Студент п’ятого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Богдан Пелехан у складі університетської команди виборов третє місце.

 

 

Олімпіада відбувалась у Полтаві на базі Української медичної стоматологічної академії. Участь взяли 83 студенти з 16 вишів усієї України. До команди ІФНМУ увійшли шість студентів: четвертокурсники Роман Вінтоняк, Іван Грешко, Ірина Репетило та п’ятокурсники Андрій Шелефонтюк, Іван Даруда та Богдан Пелехан. Їх супроводжував керівник команди доцент кафедри хірургічної стоматології Андрій Пантус.

 

Олімпіада проводилась у два тури. У перший день всі студенти взяли участь у теоретичному турі, а наступного дня вісім кращих студентів визначали кращого у другому, усному, турі.

 

«Журі олімпіади складалося з 15 професорів з різних вишів України, — розповідає Богдан Пелехан. — Найважчим для мене було впоратися із хвилюванням перед таким високоповажним журі. Та й самі запитання були дуже не прості. Дуже радий, що вдалося зайняти призове місце. Сподіваюся, ми вдало представили наш університет».

Прочитано 801 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар