Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
П'ятниця, 14 квітня 2017 15:34

Великодні подарунки. Студенти Медичного коледжу ІФНМУ відвідали Надвірнянський будинок дитини

By
Рейтинг матеріалу
(16 голосів)

У п’ятницю, 14 квітня, напередодні Великодня, студенти Медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету відвідали Надвірнянський будинок дитини та передали тамтешнім вихованцям продукти і медикаменти.

 

Студенти-медики вже не вперше приїжджають до Надвірної. Перед цим вони побували тут 19 грудня минулого року. Персонал закладу тоді розповів, що День святого Миколая, на жаль, залишається чи не єдиним днем для сиротинця, коли благодійники масово привозять сюди допомогу. Тож студенти коледжу пообіцяли привезти допомогу і на Великодні свята.

 

«Аби ця акція стала можливою, студенти коледжу організували збір коштів для закупки необхідних продуктів та медикаментів, — розповідає заступник директора Медичного коледжу з виховної роботи Володимир Левандовський. — Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 7 тисяч гривень. У деяких групах відбувався збір власне продуктів. Вагомий фінансовий внесок зробили студенти 21 групи другого курсу. Крім власне збору коштів вони виготовили цукерки у формі зубів, та реалізовували їх на благодійному ярмарку. Таким чином, одна ця група зібрала понад 2 тисячі гривень».

 

Молоді люди не лише передали зібрану допомогу, але й змогли тісніше поспілкуватися з дітками, погралися з ними. Захопленню малечі не було меж!

 

Студенти дякують ректорату університету за підтримку благодійної акції та за транспорт, виділений для поїздки до Надвірної.

Прочитано 1351 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар