Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Понеділок, 24 квітня 2017 10:01

Студенти ІФНМУ побували на першій Національній нараді з лідерами студентського руху

By
Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету взяли участь у першій Національній нараді з лідерами студентського руху «Якість освіти з імунізації. Медична реформа та студентство». Говорили про якість медичної допомоги, медичну реформу та що чекає медицину в найближчому майбутньому.

 

Івано-франківський медуніверситет представляли 10 членів Студентського парламенту та Європейської медичної студентської асоціації (EMSA). Організаторами заходу були UNICEF і Міністерство охорони здоров’я України.

 

Перед українським медичним студентством виступали Міністр охорони здоров’я Уляна Супрун, заступники міністра Павло Ковтонюк, Олександр Лінчевський.

 

«Для себе ми зрозуміли, що нас чекає після реформи, які зміни будуть в системі освіти, що нас чекає ще до закінчення вузу, як зміниться медицина та що і як нам потрібно робити щоб бути хорошим лікарем, — розповідає голова EMSA студентка ІФНМУ Юлія Дмитрук. — Надалі EMSA продовжуватиме співпрацю з UNICEF та обласним Департаментом охорони здоров’я».

Прочитано 634 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар