Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Середа, 26 квітня 2017 19:01

В ІФНМУ презентували можливості Програми імені Фулбрайта

By
Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У вівторок, 25 квітня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась презентація можливостей, які надає Програма імені Фулбрайта.

 

Представники Програми імені Фулбрайта в Україні розповіли про можливості Програми для викладачів, аспірантів та студентів. Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Вона успішно діє з 1946 року та нині охоплює 155 країн світу. За час існування Програми в Україні (з 1992 року) близько 1000 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; понад 650 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею.

 

«Програма імені Фулбрайта є дуже корисною для студентів та молодих науковців, — говорить представник міжнародного відділу ІФНМУ Руслан Козовий. — Вона надає можливість вести наукову роботу чи виконати фрагмент дисертації у США за кошти американського уряду і, відповідно, опублікувати її. Це своєрідні двері до вищих рівнів наукових розробок. Ще одна можливість, яку надає ця програма — навчання. Навіть якщо людина має освіту в Україні, вона може отримати право на здобуття додаткової спеціальності, навчаючись у США. Для нашої молоді це дуже хороша перспектива».

 

Серед випускників Програми імені Фулбрайта є 12 представників академічної та наукової спільноти Івано-Франківська: фахівці з лінгвістики, американських студій, мови та літератури, медицини, археології, економіки, медичних наук. Дев’ятеро американських дослідників проводили дослідження і викладали в навчальних закладах Івано-Франківська.

Прочитано 476 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар