Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Понеділок, 15 травня 2017 13:56

В ІФНМУ відбувся семінар «Цінність людського життя: реалії і загрози в Україні»

By
Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У п’ятницю, 12 травня, в морфологічному корпусі Івано-Франківського національного медичного університету відбувся семінар для студентів «Цінність людського життя: реалії і загрози в Україні».

 

Спікером на семінарі була відомий експерт з питань природного планування сім'ї, голова всеукраїнського благодійного фонду «За гідність людини», члена Європейського інституту сімейної освіти «IEEF», мати чотирьох дітей Ґеня Самборська.

 

Темою розмови стали питання відповідального батьківства, проблема абортів в Україні та світі. За словами Ґені Самборської людське життя починається від моменту зачаття, і саме з цього моменту його потрібно захищати, як це нині передбачають міжнародні правові документи.

 

«Сьогодні ми тішимося декомунізацією в Україні, але, на превеликий жаль, ідеї Леніна досі живуть, — констатує Ґеня Самборська. — Саме в більшовицькій Росії у 1920 році вперше в світі були легалізовані аборти. За офіційною статистикою, починаючи з 1955 року в Україні було знищено близько 40 мільйонів дітей в лоні матері. Протягом багатьох десятиліть наших жінок, наші сім’ї привчали до того, що вбити дитину в лоні матері — це нормально, то сьогодні ми ніяк не можемо відучити людей від цього. Мова не йде про заборону абортів, а про те, щоб змінити ментальність людей».

Прочитано 872 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар