Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
Четвер, 18 травня 2017 17:10

В ІФНМУ відбулась Skype-консультація з приводу складання іспиту FCE з англійської мови

By
Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У четвер, 18 травня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась он-лайн консультація головного представника Cambridge English Language Assessment в Україні Дарини Сіжук з приводу особливостей складання іспиту FCE, який проходитиме на базі ІФНМУ 8 і 10 червня.

 

Захід провела кафедра мовознавства ІФНМУ. Присутніми були близько 40 викладачів університету.

 

Під час консультації слухачі навчально-тренінгового центру «Іноземні мови для професійного спілкування» та інші бажаючі складати іспит FCE отримали відповіді на запитання щодо графіку і порядку проведення тесту. Присутніх цікавили організаційні вимоги, терміни виконання різних видів мовленнєвої діяльності, інструктаж представника екзаменаційного центру перед початком роботи, регламентовані перерви в процесі складання іспиту, можливості проведення усної частини в парах з урахуванням побажань кандидатів, отримання кожним тестованим через 2 тижні після іспиту Statement of results, необхідний відсоток правильних відповідей (61%) для отримання сертифікату про рівень B2, особливості таких складових іспиту, як Writing і Speaking.

 

Консультант надала рекомендації з приводу техніки виконання всіх видів роботи та побажала всім кандидатам успіху в складанні іспиту.

Прочитано 815 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар