Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 33467
П'ятниця, 19 травня 2017 16:38

Студентка ІФНМУ стала переможцем XXI Міжнародного медичного конгресу студентів і молодих вчених у Тернополі

By
Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

Нещодавно в Тернополі відбувся XXI Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених. Диплом I ступеня з престижного наукового форуму привезла лікар-інтерн Івано-Франківського національного медичного університету Юлія Костюк.

 

Всього для публікації на конгресі було подано 775 робіт, з яких 741 належить українським авторам, 34 — дослідникам з-за кордону. Безпосередню участь у конгресі взяли 185 представників українських вишів.

 

Дослідження Юлії Костюк було присвячене тромбозам і тромботичним ускладненням. Робота над ним тривала цілий рік на базі відділення онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Науковим керівником є доцент кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти Зоряна Вовк, завідувач кафедри — професор Ольга Синоверська.

 

Як розповідає Зоряна Вовк, роботу Юлії Костюк дуже високо оцінили в Тернополі. Лікар-інтерн ІФНМУ представляла дослідження двічі — спершу на засіданні своєї секції, а потім на окреме запрошення оргкомітету вона виступила на урочистому пленарному засіданні. У підсумку їй вручили диплом I ступеня серед молодих вчених.

Прочитано 442 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар