Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63
Неділя, 17 липня 2011 17:15

Грант Європейської Комісії в рамках проекту TEMPUS-IV

By
Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури завершило відбір проектів у рамках четвертого конкурсу Програми Темпус IV.

До кінцевого списку проектів, рекомендованих до фінансування Європейським Союзом, включено 63 проектних пропозиції, з них дев'ять – за участю українських університетів. Відбір проектів здійснювався за критеріями, проголошеними на початку конкурсу, за участю незалежних експертів, національних органів влади, представництв Європейського Союзу і Національних Темпус-офісів у країнах-партнерах.
Остаточне рішення приймав Комітет з відбору, який керувався означеними критеріями та іншими підставами, а саме: намаганнями підтримати, насамперед, проекти у межах напряму «Структурні заходи» та багатонаціональні проекти, а також забезпечити географічний баланс представництва різних країн-партнерів. Серед переможців - проект за участю Івано-Франківського національного медичного університету - Modernising Undergraduate Medical Education in EU Eastern Neighbouring Area

Прочитано 3454 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар